Bu sayfadaki içerik, Adobe Flash Player'ın daha yeni bir sürümünü gerektiriyor.

Adobe Flash player Edinin

Vizyonumuz

                  Kurulduğu günden bu zamana kadarki amacımız müşterilerimize kaliteyi en uygun fiyat aralığında sunmaktır. Yuzdeyuzduş duşa kabin Sistemleri olarak uzman kadrosu ve müşteri memnuniyeti ile piyasaya kendini kanıtlamış bir firmadır. Güçlü alt yapı ve kadrosuyla amacımız yerli üretim ve kaliteden ödün vermeden yolumuza devam etmek.  Yüzdeyüzduş olarak ürün yelpazesini sürekli artırarak, modern dünya banyo ve duşakabin standartlarında hizmet vermektir. Yüzdeyüzduş olarak sadece satışta müşteri memnuniyeti değil satış sonrasındaki müşteri memnuniyetini sağlamak amacıyla deneyimli kadrosuyla siz değerli müşterilerimizin hizmetindedir.
Yüzdeyüzduş olarak kaliteyi en ucuza siz değerli müşterilerimize ulaştırarak müşterilerimizin üründen maksimum faydalanmaları sağlamaktır. Yetkili servislerimiz bu doğrultuda çalışmalarına hız kesmeden devam etmektedir. Yüzdeyüzduş olarak sadece İstanbul değil Türkiye de  bayi ağlarıyla siz değerli müşterilerimizin bu hizmetlerden  yararlanmalarını sağlıyoruz.
Yuzdeyuzduş olarak bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ediyoruz.Biz her zaman Türkiye'nin güler yüzü olamaya devam edeceğiz...

Kurulduğu günden bu zamana kadarki amacımız müşterilerimize kaliteyi en uygun fiyat aralığında sunmaktır. Yuzdeyuzduş duşa kabin Sistemleri olarak uzman kadrosu ve müşteri memnuniyeti ile piyasaya kendini kanıtlamış bir firmadır. Güçlü alt yapı ve kadrosuyla amacımız yerli üretim ve kaliteden ödün vermeden yolumuza devam etmek. Yüzdeyüzduş olarak ürün yelpazesini sürekli artırarak, modern dünya banyo ve duşakabin standartlarında hizmet vermektir. Yüzdeyüzduş olarak sadece satışta müşteri memnuniyeti değil satış sonrasındaki müşteri memnuniyetini sağlamak amacıyla deneyimli kadrosuyla siz değerli müşterilerimizin hizmetindedir.